Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

Ohlášky

 
 
 

POŘAD BOHOSLUŽEB FARNOSTÍ BOHDÍKOV, RAŠKOV
A RUDA NAD MORAVOU

den

liturgická oslava

mše svatá

úmysl

15.1 Ne

2. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Bohdíkov 7.30

za † rodiče Kašparovy, Kašparcovy a živé rodiny

Ruda 9.00

za † a živé z rodiny Rulíškové a Pospíšilové

Raškov 10.30

 

16.1 Po

 

 

 

17.1 Út

Památka sv. Antonína, opata

Hrabenov 18.00

 

18.1 St

Památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů

Ruda 18.00

 

19.1 Čt

 

Št. Lhota 15.30

pouť ke cti sv. Fabiána a Šebestiána

20.1 Pá

 

Ruda 18.00

za † rodiče Kylarovy, Pospíšilovy a duše v očistci

21.1 So

Památka sv. Anežky Římské, panny a mučednice

Olšany 17.00

za † manžela a rodiče Malých, Havlíčkových a živou rodinu

Bušín 18.15

za živou a † rodinu Divišovu

22.1 Ne

3. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Bohdíkov 7.30

 

Ruda 9.00

za farníky – křest – Jakub Kamlar

Raškov 10.30

za † Marii Havlíčkovou, živé a † příbuzné

Ruda nad Moravou:

Modlitba matek bude ve středu 18.1 po mši svaté na faře.

Katechismus pro dospělé bude ve čtvrtek 19.1 v 18 hod. na faře.

Adorace bude ve čtvrtek 19.1 ve 20 hod. v kostele.

Zpěv chval je pátek v 17 hod. v kostele.

Setkání mládeže – příprava na biřmování bude v pátek 20.1 v 19 hod. na faře.

Příští neděli 22.1 zveme po mši svaté do kavárny na faru. Ministranti budou mít v té době na faře schůzku.

 

Od 18. do 25. ledna je Týden modliteb za jednotu křesťanů.

 

Farnost Ruda nad Moravou

duchovní správce: P. Michal Krajewski tel. 733 755 848

e-mail: farudanm@ado.cz

 

Rozvrh hodin náboženství

ZŠ Ruda nad Moravou

úterý:

2. třída: 12.10-12.55

3. a 4. třída: 13.00-13.45

středa:

1. třída: 12.00-12.55

čtvrtek:

5. a 6. třída: 14.00-14.45

pátek:

7., 8. a 9. třída: 14.00-14.45

ZŠ Hrabenov

středa: 13.05-13.50

ZŠ Bušín a Olšany

čtvrtek: 13.00-13.45

ZŠ Bohdíkov

pátek: 13.00-13.45

Pro děti, které z různých důvodů nemohou navštěvovat výuku ve škole, bude náboženství vždy druhou sobotu na faře.

 

TOPlist
BlueBoard.cz