Ministranti

Videa pro ministranty

*

Ministrovat, znamená sloužit Pánu Ježíši a farnímu společenství při bohoslužbách.

Modlitba za ministranty

Pane Ježíši, děkujeme ti, že máme v naší olomoucké arcidiecézi ministranty, kteří jsou ochotní ti svobodně a dobrovolně sloužit. Prosíme tě, dej jim na přímluvu jejich společného patrona svatého Václava věrnost a vytrvalost ve službě, ke které jsi je povolal. Ať nejsou jen ministranty u tvého oltáře, ale ať jsou ministranty i mimo kostel, ať podle jejich chování ostatní poznají, že jsou tvými služebníky. A bude-li to Tvá vůle, ať nepřeslechnou Tvé volání ke kněžské službě: dej, ať Tvou výzvu velkodušně přijmou a stanou se novými hlasateli Tvého evangelia. Amen.

Akce pro ministranty olomoucké arcidiecéze 2015

Web pro ministranty

Můj Král

Denní modlitební minimum věřícího křesťana